O projektu

bytový dům Oldřichova 53

Oldřichova 53

Kompletně zrekonstruovaný a zmodernizovaný řadový bytový dům, kde si můžete pro své budoucí spokojené bydlení vybírat z osmi bytových jednotek (2kk, 3kk) nebo, preferujete-li větší otevřené prostory, v zadním objektu ve dvoře situovaného loftu.

kuchyně bytový dům Oldřichova 53 Praha

Zaměřeno na
kvalitu života

Nejvíce času trávíme ve svých domovech, kam se v poslední době přesunula i značná část našeho pracovního života. My jsme navrhli takové byty, kde svůj čas budete trávit opravdu rádi – byty s promyšlenými dispozicemi, neotřelým designem, citlivě zrekonstruované, a to za použití toho nejkvalitnějšího materiálu.

kuchyně bytový dům Oldřichova 53 Praha

Pohyb, kultura
a gastronomie

Pár minut chůzí je sportovní hala Folimanka, domovská aréna judisty a dvojnásobného olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Nedaleko je také škola i školka a divadlo Na Fidlovačce. V těsném sousedství je i několik útulných kaváren, bister a restaurací, např. Avocado Bistro, Nusle Beans, Mamacoffee, Pocha atd.

kuchyně bytový dům Oldřichova 53 Praha

Výjimečná
a žádaná lokalita

Dům je situován ve vzkvétající pražské čtvrti Nusle a je orientován severojižním směrem (severní strana do dvora, jižní strana do ulice Oldřichova). Nachází se jen pár kroků od parku Folimanka, rozkládajícím se na pomezí Nového Města, Vinohrad a Nuslí; v prostoru mezi potokem Botičem a Novoměstskými hradbami. Parkem Folimanka se za pár minut dostanete na Albertov, zkrátí vám cestu i na národní kulturní památku Vyšehrad. Nejužší centrum Prahy je rovněž nedaleko. Tramvajová zastávka Svatoplukova se nachází od domu pouhých 190 metrů.

2022

4Q – k nastěhování

3 min

veřejná městská doprava

120 m

od parku folimanka

9

bytových jednotek

Pražské Nusle

Čtvrť Nusle patří k těm, které se rychle mění, gentrifikují a jsou na viditelném vzestupu. Navíc jak dokazuje i výše uvedené –nabízí vše, co potřebujete ke spokojenému žití. Tamější starousedlíci nedají na svou čtvrť dopustit a my věříme, že i vy budete brzy téhož názoru!

mapa okolí bytový dům Oldřichova 53 Praha Nusle